RB160M-40TR je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Rohm Semiconductor
Skladem : 663
Katalogový list
Similar
Rohm Semiconductor
Skladem : 730
Katalogový list
Similar
Comchip Technology
Skladem : 36
Diodes Incorporated
Skladem : 40
Nexperia USA Inc.
Skladem : 10 216
Panjit International Inc.
Skladem : 3 226
Dioda 40 V 1A Montáž na povrch PMDU
RB160M-40TR
Číslo produktu DigiKey
RB160M-40TR-ND - Páska a cívka (TR)
RB160M-40CT-ND - Řezaná páska (CT)
RB160M-40DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB160M-40TR
Popis
DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDU
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
30 µA @ 40 V
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Dodávaná velikost pouzdra
PMDU
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
510 mV @ 1 A