RBR1MM40ATR
Číslo produktu DigiKey
RBR1MM40ATR-ND - Páska a cívka (TR)
RBR1MM40ACT-ND - Řezaná páska (CT)
RBR1MM40ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RBR1MM40ATR
Popis
DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDU
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 40 V 1A Montáž na povrch PMDU
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RBR1MM40ATR Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 µA @ 40 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
PMDU
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
520 mV @ 1 A