PCV1V151MCL1GS
Číslo produktu DigiKey
493-4389-2-ND - Páska a cívka (TR)
493-4389-1-ND - Řezaná páska (CT)
493-4389-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PCV1V151MCL1GS
Popis
CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V SMD
Podrobný popis
150 µF 35 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 28mOhm 3000h při 105°C
Modely EDA/CAD
PCV1V151MCL1GS Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
3000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.6 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Kapacita
150 µF
Výška při usazení (max)
0,500" (12,70mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm)
Jmenovité napětí
35 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
28mOhm