SM-3TW104
Číslo produktu DigiKey
SM-3TW104TR-ND - Páska a cívka (TR)
SM-3TW104CT-ND - Řezaná páska (CT)
SM-3TW104DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-3TW104
Popis
TRIMMER 100K OHM 0.125W J LEAD
Podrobný popis
100 kOhms 0,125W, 1/8W Vodič J Montáž na povrch Trimrový potenciometr Cermet 11.0 Otočka Horní seřízení
Modely EDA/CAD
SM-3TW104 Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Odpor
100 kOhms
Výkon (W)
0,125W, 1/8W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,154" x 0,126" čelo (3,90mm x 3,20mm)
Tolerance
±20%
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Náhrady (2)
Objednací čísloVýrobce DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍČíslo produktu DigiKey Jednotková cena Typ náhrady
3223W-1-104Bourns Inc.2653223W-1-104-ND82,52000 KčParametrický ekvivalent