MM3Z3V3T1GX není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Nexperia USA Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Nexperia USA Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Zenerova dioda 3.3 V 300 mW ±5% Montáž na povrch SOD-323
PESD15VL1BA,115
MM3Z3V3T1GX
Číslo produktu DigiKey
1727-MM3Z3V3T1GXTR-ND - Páska a cívka (TR)
1727-MM3Z3V3T1GXCT-ND - Řezaná páska (CT)
1727-MM3Z3V3T1GXDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MM3Z3V3T1GX
Popis
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOD323
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
95 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
5 µA @ 1 V
Řada
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.1 V @ 100 mA
Provozní teplota
150°C (TJ)
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-323
Výkon - max
300 mW