BZX384-A3V3X není skladem a zpětné objednávky nejsou aktuálně k dispozici.
Dostupné náhrady:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Skladem : 8 211
Katalogový list
Zenerova dioda 3.3 V 300 mW ±1% Montáž na povrch SOD-323
PESD15VL1BA,115
BZX384-A3V3X
Číslo produktu DigiKey
1727-BZX384-A3V3XTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZX384-A3V3X
Popis
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOD323
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
95 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
5 µA @ 1 V
Řada
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.1 V @ 100 mA
Provozní teplota
150°C (TJ)
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Tolerance
±1%
Výkon - max
300 mW