SZMM3Z3V3T1GX není skladem a zpětné objednávky nejsou aktuálně k dispozici.
Dostupné náhrady:
Direct
onsemi
Skladem : 47
Katalogový list
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Skladem : 8 211
Katalogový list
Zenerova dioda 3.3 V 300 mW ±5% Montáž na povrch SOD-323
PESD15VL1BA,115
SZMM3Z3V3T1GX
Číslo produktu DigiKey
1727-SZMM3Z3V3T1GXTR-ND - Páska a cívka (TR)
1727-SZMM3Z3V3T1GXCT-ND - Řezaná páska (CT)
1727-SZMM3Z3V3T1GXDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZMM3Z3V3T1GX
Popis
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOD323
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
5 µA @ 1 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.1 V @ 100 mA
Provozní teplota
150°C (TJ)
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Tolerance
±5%
Výkon - max
300 mW
Pouzdro
Impedance (max) (Zzt)
95 Ohms