BZX384-B3V3-QX není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Skladem : 8 211
Katalogový list
Similar
Rohm Semiconductor
Skladem : 429
Katalogový list
Zenerova dioda 3.3 V 300 mW ±2% Montáž na povrch SOD-323
PESD15VL1BA,115
BZX384-B3V3-QX
Číslo produktu DigiKey
1727-BZX384-B3V3-QXTR-ND - Páska a cívka (TR)
1727-BZX384-B3V3-QXCT-ND - Řezaná páska (CT)
1727-BZX384-B3V3-QXDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZX384-B3V3-QX
Popis
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOD323
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
5 µA @ 1 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.1 V @ 100 mA
Řada
Provozní teplota
150°C (TJ)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Tolerance
±2%
Pouzdro
Výkon - max
300 mW
Impedance (max) (Zzt)
95 Ohms