MM3Z3V3ST1G není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Central Semiconductor Corp
Skladem : 12 000
Katalogový list
Zenerova dioda 3.3 V 300 mW ±3% Montáž na povrch SOD-323
SC-76, SOD-323
MM3Z3V3ST1G
Číslo produktu DigiKey
MM3Z3V3ST1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MM3Z3V3ST1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MM3Z3V3ST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MM3Z3V3ST1G
Popis
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOD323
Standardní dodací lhůta výrobce
45 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
MM3Z3V3ST1G Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
5 µA @ 1 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance
±3%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-323
Výkon - max
300 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
95 Ohms