MM3Z3V9ST1G
Číslo produktu DigiKey
MM3Z3V9ST1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MM3Z3V9ST1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MM3Z3V9ST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MM3Z3V9ST1G
Popis
DIODE ZENER 3.9V 300MW SOD323
Standardní dodací lhůta výrobce
44 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 3.9 V 300 mW ±2% Montáž na povrch SOD-323
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MM3Z3V9ST1G Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
3 µA @ 1 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Tolerance
±2%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-323
Výkon - max
300 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
90 Ohms