SZMM3Z3V9ST1G
Číslo produktu DigiKey
SZMM3Z3V9ST1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
SZMM3Z3V9ST1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
SZMM3Z3V9ST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZMM3Z3V9ST1G
Popis
DIODE ZENER 3.9V 300MW SOD323
Standardní dodací lhůta výrobce
44 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 3.9 V 300 mW ±3% Montáž na povrch SOD-323
Modely EDA/CAD
SZMM3Z3V9ST1G Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Mfr
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Tolerance
±3%
Pouzdro
Výkon - max
300 mW
Impedance (max) (Zzt)
90 Ohms
Základní číslo produktu
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
3 µA @ 1 V