PZU3.3BA-QX
Číslo produktu DigiKey
1727-PZU3.3BA-QXTR-ND - Páska a cívka (TR)
1727-PZU3.3BA-QXCT-ND - Řezaná páska (CT)
1727-PZU3.3BA-QXDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PZU3.3BA-QX
Popis
DIODE ZENER 3.3V 320MW SOD323
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 3.3 V 320 mW ±5% Montáž na povrch SOD-323
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
5 µA @ 1 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.1 V @ 100 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Kvalifikace
AEC-Q101
Tolerance
±5%
Způsob montáže
Montáž na povrch
Výkon - max
320 mW
Pouzdro
Impedance (max) (Zzt)
95 Ohms