XRCGB24M000F2P29R0 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Murata Electronics
Skladem : 31 684
Katalogový list
Similar
Murata Electronics
Skladem : 12 000
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
CTS-Frequency Controls
Parametrický ekvivalent
EPSON
EPSON
24 MHz ±20ppm Krystal 8pF 80 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
XRCGB Series
Murata XRCGB Crystal Units: Impact-Resistant, Low ESR for High-Performance Timing Solutions
XRCGB24M000F2P29R0
Číslo produktu DigiKey
490-XRCGB24M000F2P29R0TR-ND - Páska a cívka (TR)
490-XRCGB24M000F2P29R0CT-ND - Řezaná páska (CT)
490-XRCGB24M000F2P29R0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XRCGB24M000F2P29R0
Popis
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
XRCGB24M000F2P29R0 Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80 Ohms
Základní
Řada
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Kmitočet
24 MHz
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Základní číslo produktu
Zátěžná kapacita
8pF