XRCGB24M000F2P01R0
Číslo produktu DigiKey
490-18294-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-18294-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-18294-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XRCGB24M000F2P01R0
Popis
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Podrobný popis
24 MHz ±20ppm Krystal 8pF 150 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
XRCGB24M000F2P01R0 Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
150 Ohms
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Kmitočet
24 MHz
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)
Zátěžná kapacita
8pF