XRCGB24M000F2P00R0
Číslo produktu DigiKey
490-9762-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-9762-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-9762-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XRCGB24M000F2P00R0
Popis
CRYSTAL 24.0000MHZ 6PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24 MHz ±20ppm Krystal 6pF 150 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
XRCGB24M000F2P00R0 Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
150 Ohms
Mfr
Provozní režim
Základní
Řada
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Typ
Krystal Mhz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2x1,6)
Kmitočet
24 MHz
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Základní číslo produktu
Zátěžná kapacita
6pF