DLW21HN900SQ2L
Číslo produktu DigiKey
490-1064-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-1064-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-1064-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLW21HN900SQ2L
Popis
CMC 330MA 2LN 90 OHM SMD
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 90 Ohms @ 100 MHz 330mA DCR 350mOhm
Modely EDA/CAD
DLW21HN900SQ2L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
350mOhm
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Výška (max)
0,039" (1,00mm)
Impedance při kmitočtu
90 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
330mA