AWCU00201212900M02
Číslo produktu DigiKey
553-AWCU00201212900M02TR-ND - Páska a cívka (TR)
553-AWCU00201212900M02CT-ND - Řezaná páska (CT)
553-AWCU00201212900M02DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AWCU00201212900M02
Popis
CMC 330MA 2LN 90OHM SMD AEC-Q200
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 90 Ohms @ 100 MHz 330mA DCR 350mOhm
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
350mOhm
Výrobce
Pulse Electronics
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Řada
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Velikost / rozměry
0,081" D x 0,049" Š (2,05mm x 1,25mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,055" (1,40mm)
Impedance při kmitočtu
90 Ohms @ 100 MHz
Pouzdro
Horizontální, 4 PC podložek
Jmenovitý proud (max)
330mA