BLM31SN500SN1L
Číslo produktu DigiKey
490-13269-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-13269-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-13269-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM31SN500SN1L
Popis
FERRITE BEAD 50 OHM 1206 1LN
Podrobný popis
50 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 1206 (3216 metrický) 12A 1,6mOhm
Modely EDA/CAD
BLM31SN500SN1L Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
12A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,6mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,051" (1,30mm)
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Impedance při kmitočtu
50 Ohms @ 100 MHz