XRCGB24M000F2P02R0 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | XRCGB24M000F2P02R0 |
Popis | CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 17 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 24 MHz ±20ppm Krystal 10pF 150 Ohms 4-SMD, Bez přívodů |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | XRCGB24M000F2P02R0 Modely |
Kategorie | Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 150 Ohms |
Mfr | Provozní režim Základní |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -30°C ~ 85°C |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ Krystal Mhz | Pouzdro |
Kmitočet 24 MHz | Dodávaná velikost pouzdra 4-SMD (2x1,6) |
Kmitočtová stabilita ±20ppm | Velikost / rozměry 0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm) |
Kmitočtová tolerance ±20ppm | Výška při usazení (max) 0,028" (0,70mm) |
Zátěžná kapacita 10pF | Základní číslo produktu |