SMCJ85CA
Číslo produktu DigiKey
SMCJ85CALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMCJ85CALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMCJ85CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ85CA
Popis
TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
137V Svorka 11A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMCJ85CA Modely
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
137V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
11A
Řada
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
85V
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Průrazné napětí (min)
94,4V