SMCJ85CA-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMCJ85CA-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMCJ85CA-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMCJ85CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ85CA-13-F
Popis
TVS DIODE 85VWM 137VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
137V Svorka 10,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC
Modely EDA/CAD
SMCJ85CA-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
10,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Aplikace
Univerzální
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
85V
Průrazné napětí (min)
94,4V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
137V