SMCJ75CA
Číslo produktu DigiKey
SMCJ75CALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMCJ75CALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMCJ75CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ75CA
Popis
TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
121V Svorka 12,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
Modely EDA/CAD
SMCJ75CA Modely
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
121V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
12,4A
Řada
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
75V
Průrazné napětí (min)
83,3V