SMCJ85CA-E
Číslo produktu DigiKey
18-SMCJ85CA-ETR-ND - Páska a cívka (TR)
18-SMCJ85CA-ECT-ND - Řezaná páska (CT)
18-SMCJ85CA-EDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ85CA-E
Popis
TVS 1.5KW 85V 5%BI DO-214AB TR13
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
137V Svorka 11A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
137V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
11A
Řada
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Aplikace
Telecom
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
85V
Průrazné napětí (min)
94,4V