SMCJ100CA/TR13
Číslo produktu DigiKey
13-SMCJ100CA/TR13TR-ND - Páska a cívka (TR)
13-SMCJ100CA/TR13CT-ND - Řezaná páska (CT)
13-SMCJ100CA/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ100CA/TR13
Popis
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
162V Svorka 9,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
162V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
9,3A
Řada
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
100V
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Průrazné napětí (min)
111V