SMCJ85CA
Číslo produktu DigiKey
SMCJ85CABTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMCJ85CABCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMCJ85CABDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ85CA
Popis
TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
137V Svorka 11A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMCJ85CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
11A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
1
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
85V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
94,4V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
137V