SMBJ110A
Číslo produktu DigiKey
SMBJ110ALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ110ALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ110ALFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ110A
Popis
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
177V Svorka 3,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMBJ)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMBJ110A Modely
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
177V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
3,4A
Řada
Špičkový impulzní výkon
600W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
110V
Pouzdro
DO-214AA, SMB
Průrazné napětí (min)
122V