SMBJ110A
Číslo produktu DigiKey
SMBJ110ABTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ110ABCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ110ABDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ110A
Popis
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AA
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
177V Svorka 3,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMB)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMBJ110A Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
3,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
1
Pouzdro
DO-214AA, SMB
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
110V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
122V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
177V