SMCJ110A
Číslo produktu DigiKey
SMCJ110ALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMCJ110ALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMCJ110ALFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ110A
Popis
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
177V Svorka 8,5A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMCJ110A Modely
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
177V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
8,5A
Řada
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
110V
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Průrazné napětí (min)
122V