SMCJ110A
Číslo produktu DigiKey
SMCJ110ABTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMCJ110ABCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMCJ110ABDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ110A
Popis
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
177V Svorka 8,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMCJ110A Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
8,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
1
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
110V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
122V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
177V