SMBJ110A | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SMBJ110A |
Popis | TVS DIODE 110VWM 177VC SMB |
Standardní dodací lhůta výrobce | 23 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 177V Svorka 3,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMB |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Omezovací napětí (max) při Ipp 177V |
Mfr | Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 3,4A |
Řada | Špičkový impulzní výkon 600W |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Ochrana napájecího vedení Ne |
Stav součásti Aktivní | Aplikace Telecom |
Typ Zener | Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) |
Jednosměrné kanály 1 | Způsob montáže Montáž na povrch |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 110V | Pouzdro DO-214AA, SMB |
Průrazné napětí (min) 122V | Dodávaná velikost pouzdra |