SMBJ110A-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMBJ110A-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ110A-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ110A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ110A-13-F
Popis
TVS DIODE 110VWM 177VC SMB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
177V Svorka 3,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMB
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMBJ110A-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
3,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
110V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
122V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
177V