LSIC2SD120A10 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Direct
Littelfuse Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Wolfspeed, Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Wolfspeed, Inc.
Skladem : 870
Skladem : 304
Rochester Electronics, LLC
Infineon Technologies
SMC Diode Solutions
Skladem : 66
SMC Diode Solutions
STMicroelectronics
Skladem : 304
STMicroelectronics
Skladem : 990
Skladem : 513
Dioda 1200 V 28A Průchozí otvor TO-220AC
Taking SiC Mainstream: The Story of Littelfuse Power Semiconductors
KEMET Piezoelectric Acoustic Modules | Digi-Key Daily
LSIC2SD120A10
Číslo produktu DigiKey
F10085-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LSIC2SD120A10
Popis
DIODE SIL CARB 1200V 28A TO220AC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)
Mfr
Doba zpětného zotavení (trr)
0 ns
Řada
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 1200 V
Balení
Trubice
Kapacita při Vr, F
582pF při 1V, 1MHz
Stav součásti
Zastaralé
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
1200 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220AC
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
28A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.8 V @ 10 A