STPSC20H12D
Číslo produktu DigiKey
497-16957-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPSC20H12D
Popis
DIODE SIL CARB 1200V 20A TO220AC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 1200 V 20A Průchozí otvor TO-220AC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STPSC20H12D Modely
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
120 µA @ 1200 V
Kapacita při Vr, F
1650pF při 0V, 1MHz
Stav součásti
Zastaralé
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
1200 V
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
20A
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.5 V @ 20 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)