STPSC15H12DY
Číslo produktu DigiKey
497-17162-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPSC15H12DY
Popis
DIODE SIL CARB 1200V 15A TO220AC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 1200 V 15A Průchozí otvor TO-220AC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STPSC15H12DY Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
90 µA @ 1200 V
Mfr
Kapacita při Vr, F
1200pF při 0V, 1MHz
Balení
Trubice
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Zastaralé
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
1200 V
Pouzdro
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
15A
1.5 V @ 15 A
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)