STPSC10H12DY
Číslo produktu DigiKey
497-17244-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPSC10H12DY
Popis
DIODE SIL CARB 1200V 10A TO220AC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 1200 V 10A Průchozí otvor TO-220AC
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
60 µA @ 1200 V
Řada
Kapacita při Vr, F
725pF při 0V, 1MHz
Balení
Trubice
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Zastaralé
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
1200 V
Pouzdro
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
10A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220AC
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.5 V @ 10 A
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)