SICR101200 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
SMC Diode Solutions
Skladem : 66
Katalogový list
Similar
STMicroelectronics
Skladem : 513
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
SemiQ
Skladem : 0
Infineon Technologies
Skladem : 3
Nexperia USA Inc.
Skladem : 0
Dioda 1200 V 10A Průchozí otvor TO-220AC
SICR101200
Číslo produktu DigiKey
1655-1955-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SICR101200
Popis
DIODE SIL CARB 1200V 10A TO220AC
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)
Mfr
Doba zpětného zotavení (trr)
0 ns
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 1200 V
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při Vr, F
640pF při 0V, 1MHz
Technologie
Způsob montáže
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
1200 V
Pouzdro
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
10A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220AC
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.8 V @ 10 A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C