STPSC15H12D
Číslo produktu DigiKey
497-16956-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPSC15H12D
Popis
DIODE SIL CARB 1200V 15A TO220AC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 1200 V 15A Průchozí otvor TO-220AC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STPSC15H12D Modely
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
0 ns
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
90 µA @ 1200 V
Balení
Trubice
Kapacita při Vr, F
1200pF při 0V, 1MHz
Stav součásti
Zastaralé
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
1200 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220AC
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
15A
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.5 V @ 15 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)