MPLC0730L4R7
Číslo produktu DigiKey
399-10992-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-10992-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-10992-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPLC0730L4R7
Popis
FIXED IND 4.7UH 5A 41 MOHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 5 A 41mOhm max. 2-SMD, Vodič tvaru J
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MPLC0730L4R7 Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
41mOhm max.
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 120°C
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Stav součásti
Zastaralé
Typ
Drátový (navíjený)
Pouzdro
2-SMD, Vodič tvaru J
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,303" D x 0,264" Š (7,70mm x 6,70mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Základní číslo produktu
Saturační proud (Isat)
5,6A