SRP6540-4R7M
Číslo produktu DigiKey
SRP6540-4R7MTR-ND - Páska a cívka (TR)
SRP6540-4R7MCT-ND - Řezaná páska (CT)
SRP6540-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRP6540-4R7M
Popis
FIXED IND 4.7UH 6A 33.5 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 6 A 33,5mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SRP6540-4R7M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
6,5A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
33,5mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Velikost / rozměry
0,283" D x 0,256" Š (7,20mm x 6,50mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,157" (4,00mm)