SPM6530T-4R7M
Číslo produktu DigiKey
445-4120-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-4120-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-4120-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SPM6530T-4R7M
Popis
FIXED IND 4.7UH 5.6A 39.4 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 5.6 A 39,4mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SPM6530T-4R7M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
6,2A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
39,4mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,280" D x 0,256" Š (7,10mm x 6,50mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)