VSAB0630-4R7M
Číslo produktu DigiKey
4044-VSAB0630-4R7MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSAB0630-4R7MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSAB0630-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSAB0630-4R7M
Popis
FIXED IND 4.7UH 6.8A 33 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Lisovaný Vodič 6.8 A 33mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VSAB0630-4R7M Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
33mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Vlastnosti
Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
2-SMD
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
0630
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,274" D x 0,260" Š (6,95mm x 6,60mm)
Saturační proud (Isat)
6A
Výška při usazení (max)
0,110" (2,80mm)