MPX1D0630L4R7 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Eaton - Electronics Division
Skladem : 255
Katalogový list
4.7 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 6.2 A 36,7mOhm max. Nestandardní
Introducing METCOM Power Inductors!
METCOM MPX Series Digital Data Sheet
MPX1D0630L4R7
Číslo produktu DigiKey
399-20685-2-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPX1D0630L4R7
Popis
FIXED IND 4.7UH 6.2A 36.7 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
MPX1D0630L4R7 Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
6,5A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
36,7mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,256" Š (7,00mm x 6,50mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)