HCM1A0703V2-4R7-R
Číslo produktu DigiKey
283-HCM1A0703V2-4R7-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-HCM1A0703V2-4R7-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-HCM1A0703V2-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCM1A0703V2-4R7-R
Popis
FIXED IND 4.7UH 4A 46.5 MOHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Vodič 4 A 46,5mOhm max. Nestandardní
Stejnosměrný odpor (DCR)
46,5mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
20MHz
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Materiál - jádro
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,260" Š (7,00mm x 6,60mm)
Saturační proud (Isat)
6,8A
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)