C1206X104K1RACTU není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
KEMET
Skladem : 827
Katalogový list
Direct
KEMET
Skladem : 0
Katalogový list
Upgrade
Skladem : 26 130
Upgrade
Skladem : 736
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
YAGEO
Skladem : 10
Knowles Syfer
Skladem : 88
TDK
TDK
YAGEO
0.1 µF ±10% 100V Keramický kondenzátor X7R 1206 (3216 metrický)
C1206X104K1RACTU
Číslo produktu DigiKey
399-C1206X104K1RACTUTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C1206X104K1RACTUCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C1206X104K1RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1206X104K1RACTU
Popis
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
C1206X104K1RACTU Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Měkká koncovka
Velikost / rozměry
0,130" D x 0,063" Š (3,30mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,035" (0,88mm)