1206Y2500104JXT
Číslo produktu DigiKey
1206Y2500104JXT-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1206Y2500104JXT
Popis
CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206
Podrobný popis
0.1 µF ±5% 250V Keramický kondenzátor X7R 1206 (3216 metrický)
Modely EDA/CAD
1206Y2500104JXT Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tloušťka (max)
0,063" (1,60mm)