C1206F104K1RACTU
Číslo produktu DigiKey
399-5113-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-5113-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-5113-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1206F104K1RACTU
Popis
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF ±10% 100V Keramický kondenzátor X7R 1206 (3216 metrický)
Modely EDA/CAD
C1206F104K1RACTU Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Otevřený mód
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,039" (1,00mm)