C3216X7R2E104K160AM
Číslo produktu DigiKey
445-6079-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-6079-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-6079-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C3216X7R2E104K160AM
Popis
CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF ±10% 250V Keramický kondenzátor X7R 1206 (3216 metrický)
Modely EDA/CAD
C3216X7R2E104K160AM Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Vlastnosti
Otevřený mód
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,071" (1,80mm)