C1206X104KARACTU
Číslo produktu DigiKey
399-C1206X104KARACTUTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C1206X104KARACTUCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C1206X104KARACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1206X104KARACTU
Popis
CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF ±10% 250V Keramický kondenzátor X7R 1206 (3216 metrický)
Modely EDA/CAD
C1206X104KARACTU Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Měkká koncovka
Velikost / rozměry
0,130" D x 0,063" Š (3,30mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,055" (1,40mm)