C3216X7T2W104K160AE
Číslo produktu DigiKey
445-8897-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-8897-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-8897-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C3216X7T2W104K160AE
Popis
CAP CER 0.1UF 450V X7T 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF ±10% 450V Keramický kondenzátor X7T 1206 (3216 metrický)
Modely EDA/CAD
C3216X7T2W104K160AE Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Vlastnosti
Měkká koncovka
Stav součásti
Aktivní
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,071" (1,80mm)