1206Y2500104KXT
Číslo produktu DigiKey
1608-1206Y2500104KXTTR-ND - Páska a cívka (TR)
1608-1206Y2500104KXTCT-ND - Řezaná páska (CT)
1608-1206Y2500104KXTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1206Y2500104KXT
Popis
CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206
Podrobný popis
0.1 µF ±10% 250V Keramický kondenzátor X7R 1206 (3216 metrický)
Modely EDA/CAD
1206Y2500104KXT Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,063" (1,60mm)